Hakkımızda
2011 yıllık bakım kampanyamız 15 Mayıs-15 Temmuz tarihleri arasında yapılacaktır.
Servis Referanslarımız

 

ENKA OKULLARI - MASLAK / SARIYER (2000 senesinden beri, hersene periyodik bakım yapılmaktadır ) DAIKIN VRV Klima sistemi 30HP.
 
ENKA MERKEZ BİNALARI- BALMUMCU / BEŞİKTAŞ DAIKIN MULTİ SİSTEM Klima 20 Takım. (2000 senesinden beri, her sene periyodik bakım yapılmaktadır.)
 
VESTEL NET MAYA HAN – MECİDİYEKÖY / İSTANBUL (Firma kapandığı için hizmet verilmemektedir.) DAIKIN VRV Klima sistemi 30HP.
 
VESTEL DEXSAR MULTİ MEDYA MERKEZİ Spor cad. 77- BEŞİKTAŞ (Firma kapandığı için hizmet verilmemektedir.) DAIKIN VRV Heatrecover Klima sistemi 20HP. 1999
 
KİPTAŞ A.Ş. ÇARŞI MERKEZİ – İKİTELLİ / İSTANBUL DAIKIN VRV Plus Klima sistemi 180HP. 2000
 
6. Sn. Mustafa BAYGAN: Konak Anahtar teslimi Komple Mekanik + Klimatize 2002
 
7. US-TA Mimarlık / Yük. Mimar Metin AKTEPE Alışveriş Mağazaları, Restoran Klimatize + Havalandırma. Halen birlikte çalıştığımız mimarlık firmasıdır.
 
Sn. Duygu AKIŞIK Köşk iki köşk anahtar teslimi Mekanik+ Klimatize- 2003 İLTAY MİMARLIK- Yük. Mimar Lütfü ÜNVER
 
9. Sn. Leon Amran Hisarüstü Köşkü: Mekanik+ Klimatize + Isı pompası uygulama – Ağustos 2003
 
İLTAY MİMARLIK- Yük. Mimar Lütfü ÜNVER Sprit Gayri Menkul Ortaköy köşkünün klima+ısıtma+sıhhi tesisat komple mekanik anahtar teslimi 2004.
 
ENKA OKULLARI- Sn. Timuçin EDMAN Yönetici odaları, Kütüphane, Labratuvarların klima ile soğutulması 21 takım. Ayrıca, tarafımızdan satılmamış diğer markalarına teknik servis hizmetini de vermekteyiz.
 
12. MAYA İNŞAAT MERKEZ BİNASI (2003 senesinden beri) Etiler Akatlarda ki Köşkün Daikin VRV sistem ile klimatize edilmesi ve bakım onarım hizmetleri.
 
13. DOĞUŞ – KORAY İNŞAAT EVİDEA PROJESİ ÇEKMEKÖY (2006) 480 daireli konut projesinin klima alt yapı hazırlığı, klima satışı, montajı ve devreye alınması.
 
14. AĞAOĞLU VİP BLOKLARI KONUT PROJESİ (YENİSAHRA) (2007) 3 bloktan oluşan konut projesinin multi sistem klimalar ile klimatize edilmesi işi. Alt yapı hazırlığı, cihaz montajları ve devreye alınması.
 
NİDA PLAZA BAKIM ONARIM HİZMETİ (2006 dan beri) Kozyatağında bulunan NİDA PLAZA’ nın 24 katında bulunan VRV sistem klimaların 3 ayda bir periyodik bakımlarının yapılması ve katlara sürekli servis hizmetinin sağlanması.
 
AĞAOĞLU ANDROMEDA BLOKLARI (2007) 4 bloktan oluşan toplam 990 dairelik konut projesinin DAIKIN marka multi sistem klimalarının cihaz montajları ve devreye alınması.
 
MICROSOFT TÜRKİYE (2006 - 2009) Balmumcuda bulunan yönetim binasındaki klimaların bakım-onarımları, yeni sistem ihtiyaçları ve arıza durumlarında servis müdahele hizmetleri verilmekteydi. Ancak taşınma işlemleri yurtdışından organize edildi ve mekanik olarak verilen garanti süreci dahilinde tüm servis hizmetlerini, işi yapan firma karşıladığı için vermiş olduğumuz hizmet sonra ermiştir.
 
BANKSOFT BİLİŞİM (2007 den beri) Libadiyede bulunan merkez binadaki DAIKIN VRV ve split klimaların bakım-onarım ve yeni sistem ihtiyaçları karşılanmakta, arıza durumlarında servis müdahele hizmetleri verilmektedir.
 
BAĞCILAR BELEDİYESİ HALK SARAYI (2006 den beri) Halk Sarayı binasında bulunan SANYO marka VRV sistem klimaların bakım-onarım ve yeni sistem ihtiyaçları karşılanmakta, arıza durumlarında servis müdahele hizmetleri verilmektedir.
 
OPEL ODAK (2006 -2009) 6 katlı binada bulunan fancoil cihazların bakım-onarım ve yeni sistem ihtiyaçları karşılanmakta, arıza durumlarında servis müdahele hizmetleri verilmektedir.
 
1.LEVENT PLAZA BAKIM ONARIM HİZMETLERİ (2008 den beri) 13 katlı işmerkezinde, katlarda bulunan VRV klimaların ve havalandırma cihazlarının bakım ve onarımlarının yapılması.
 
YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. ÇÖZÜM ORTAKLIĞI (2008 den beri) Tesis yönetimi yapmakta olan YKS firmasının mekanik konularda çözüm ortaklığını yapmaktayız. Yönetimini yapmakta oldukları tüm projelerde teknik destek, danışmanlık hizmeti verilmektedir.
 
JACK AMRAM HİSARÜSTÜ VİLLASI KLİMA İŞLERİ (2006 den beri) 4 villanın DAIKIN VRV klima sistemi kullanılarak iklimlendirmesi yapılmıştır. 7/24 servis desteği verilmektedir.
 
AKDENİZ İNŞAAT (2006 den beri) Akdeniz inşaat bünyesindeki tüm üst düzey yöneticilerin evlerinde klima bakım onarım işleri firmamız tarafından yürütülmektedir.
 
Mim.Özlem ARIKMAN (2005 den beri) Tüm mekanik işler ve projelendirme işleri anahtar teslimi olarak yapılmaktadır.
 

 

© Copyright - Isısan 2009 - Tüm hakları saklıdır Designed by Dreams&Bytes